Poniedziałek, 25 września 2023, 268 dzień roku. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa


Nasze projekty













Film promocyjny







Leonardo da Vinci





Witamy na stronie projektu
realizowanego w ramach projektu „Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo” realizowanego przez FRSE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na zasadach Programu Leonardo da Vinci będącego częścią Programu „Uczenie się przez całe życie”



Przy wsparciu finansowym komisji europejskiej w ramach programu "Uczenie się przez całe życie" - Leonardo da Vinci rozpoczynamy projekt pt. "Profesjonalny staż skuteczną drogą do osiągnięcia zawodowych kompetencji w hotelarstwie i turystyce".
Program obejmuje czterotygodniowy staż/praktykę w obiektach hotelarskich rekomendowanych przez partnera projektu biuro Januszsports s. a s. di Janusz Semborowski we Włoszech w regionie Trentino Polsa San Valentino.

Terminy odbycia stażu:
  • gr 1 oraz gr 2: od 9.02.2013 do 10.03.2013,
  • gr 3: od 12.05 2013r do 8.06.2013r.
Staż zostanie poprzedzony programem wspierającym językowo-kulturowo-pedagogicznym, który jest obowiązkowy i realizowany w formie:
  • lekcji języka włoskiego
  • zajęć pedagogicznych
  • przygotowania kulturowego
  • zajęć informatycznych
W projekcie mogą wziąć udział uczniowie klas trzecich o profilu technik hotelarstwa oraz technik obsługi turystycznej. Osoby zainteresowane udziałem w w/w projekcie mogą pobrać formularz zgłoszeniowy w zakładce.

Termin przyjmowania zgłoszeń w sekretariacie szkoły: Gr.1 i Gr.2 do 17 grudnia 2012 do godziny 12.00, gr 3 do 8 lutego 2012 do godziny 12.00.
Koordynator projektu: Jolanta Kwiatkowska

Ogłoszenie


W dniu 16 stycznia 2013 o godzinie 17:00 odbędzie się zebranie rodziców i uczestników projektu Leonardo da Vinci. Obecność jest obowiązkowa. Zapraszam wszystkich na II piętro w głównym budynku.

Zespół Szkół Nr 17 w Zabrzu
ul. Piłsudskiego 58
tel./fax 32-278-55-79
e-mail: sekretariat@zs17.zabrze.pl

Deklaracja-dostępności  Deklaracja-dostępności



Nasi partnerzy